CSS Partner - efektivnější zobrazování PLA kampaní

Služba, díky které ušetříte až 20 % z ceny za proklik v Google Nákupech. Vaše prostředky tak můžete využít mnohem výhodněji.

PLA kampaně (Google Nákupy) jsou jedním z nejefektivnějších způsobům inzerce produktů na internetu. Po zapojení vašeho e-shopu do prémiové služby Shopping33 můžete dosáhnou ještě vyšší efektivity PLA kampaní a tudíž i větších tržeb. Nebudete platit marži Googlu a vaše ušetřené prostředky můžete využít mnohem výhodněji.

Co je CSS Program?

CSS Program (Comparison Shopping Services) je profesionální služba, která Vám umožní ušetřit na ceně za proklik ve vašich Google Nákupech. Tento program vznikl na popud EU, jelikož Google neumožňoval inzerci ostatních zbožových porovnávačů v rámci vyhledávání Google Nákupů. Tím dle EU zneužil své dominantní postavení a na základě rozhodnutí a dohody vznikl CSS Program.

Co je CSS Partner?

CSS Partner je služba, přes kterou budou vaše produkty v PLA kampaních vstupovat do Google aukcí pod námi vyvíjeným srovnávačem zboží Shopping33.

Proč přejít od Google CSS Shopping programu na našeho CSS Partnera?

Díky vstupu vašeho e-shopu do našeho CSS Programu – Shopping33, vám můžeme zajistit lepší podmínky pro zobrazování PLA inzerátů. A nebudete zbytečně platit 20% marži Googlu z ceny za proklik.

Jak to funguje?

S naší službou CSS Partner se budou vaše inzeráty zobrazovat v PLA kampaních za 100 % nabídku CPC ceny. Na rozdíl od programu CSS Google, který si účtuje 20% marži z vaší ceny CPC coby marži na provoz.

Jaké jsou výhody používání našeho CSS Programu?

Díky Shopping33 můžete investovat celých 100 % z ceny za proklik do zobrazení reklamy, dojde k tomu, že váš inzerát bude zvýhodněn v Google aukcích, bude více upřednostňován a zobrazován na lepších pozicích. Vaše kampaně budou mít větší zásah a mohou oslovit širší okruh potenciálních zákazníků, kteří mohou přinášet větší tržby a finální zisk.

Co se pro mě změní?

Kromě výše zmíněných výhod dojde při zapojení vašeho e-shopu do naší služby Shopping33 k tomu, že se Vaše produkty budou zobrazovat pod „hlavičkou“ našeho srovnávače produktů (viz obrázek).

Budou se nadále mé inzeráty zobrazovat v Nákupech Google?

Ano, vaše inzeráty budou nadále vstupovat do Google aukcí a zobrazovány ve vyhledávání Google Nákupů jako doposud. Reklamy budou uživatele odkazovat na váš web, kde mohou zákazníci zboží nakoupit.

Mění se zásady a podmínky užívání Google PLA kampaní?

Ne, reklamní zásady a požadavky se po vstupu do našeho CSS Programu nemění.

Kolik stojí služba Shopping33?

Cena služby Shopping33 je individuální. Při stanovení ceny zohledňujeme počet produktů v XML feedu. Pro orientační představu (u běžných e-shopů) je cena stanovena v rozsahu 550 Kč - 1700 Kč / měsíc. Cena je konečná, žádné další poplatky nejsou účtovány.

Jak si mám o službu zažádat?

Nejlépe nás kontaktovat na této e-mailové adrese: office@shopping33.eu

Naši zákazníci

Konzultace zdarma

Chcete online podpořit váš prodej, produkt nebo značku, ale nevíte jak? Stačí, když popíšete vaši ideu, na základě které vám připravíme kreativní řešení na míru. A protože víme, že ujasnit si představy bývá nejdůležitější, první konzultace je zdarma. Vyzkoušejte naše služby a nechte růst vaše podnikání.

Mám zájem >