Online marketingu a webovému byznysu se věnujeme více než 11 let. Podnikat jsme začali už na střední škole a od té doby jsme vytvořili desítky webů, spravovali stovky PPC kamapaní a vytvořili vlastní produkty - CMS33, Report33. S řadou klientů spolupracujeme od samého začátku dodnes, protože víme, že základem dlouhodobého úspěchu je férová spolupráce a otevřená komunikace. Provozujeme vlastní sdílenou kancelář Coworking33 a pomáháme s byznysovými plány a rozvojem dalších firem v různých odvětvích. Přesvědčte se, že vám máme co nabídnout. 

2009 - Začátek Media33

První počátky tvoření webů a různých aplikací sahají až do roku 2006. První získané ocenění v soutěži JuniorInternet následovalo v roce 2008. V následujícím roce jsme se rozhodli služby nabízet již oficálně pod jednotnou značku Media33, a tak jsme vytvořili oficální prezentaci našich služeb. V začátcích jsme se zabývali především vývojem webových aplikací a optimalizacemi pro vyhledávače (SEO).

2011 - zlom v rozšíření služeb

Dlouhodobě jsme cítili, že je potřeba klientům nabízet komplexní služby, a tak jsme naše služby rozšířili o digitální marketing. Stále jsme byli relativně malým internetovým studiem a během realizace jednotlivých zakázek jsme studovali. Aby naše dovednosti byly dokonalé, učili jsme se od nejlepších, a tak jeden z našich základájících členů navázal dlouhodobou spolupráci s digitální agenturou zaměřenou na ecommerce, která tou dobou slavila již 10 let na trhu. Tato spolupráce se rozvíjela řadu let.

2014 - orientování na backendové systémy

V této době už lidé častěji využívali různé opensource systémy jako je Joomla!, Wordpress, Drupal aj. Proto jsme se začali více soustředit na poptávky v oblasti zakázkového softwarového vývoje pro interní firemní užití. Jednalo se o komplexní systémy jako např. řešení pro SMS půjčky, odbavování školních zájezdů vč. přípravy fakturace, řešení vytíženosti autobusů pro autobusového dopravce a řadu dalších. Současně jsme také již realizovali úspěšně marketingové aktivity pro e-shopy. Náš tým se dále rozrůstal o další specialisty.

2016 - Více jak 50 % aktivit tvoří marketingové služby

V tomto roce již více jak 50 % aktivit tvoří marketingové strategie, PPC kampaně, správa zbožových porovnávačů pro řadu významných hráčů v oblasti ecommerce. Stále se však věnujeme vývoji, oficiálně jsme představili vlastní CMS pod názvem CMS33 a začali s vývojem Report33.

2018 - spuštění produktu Report33

Úspěšně jsme dokončili první fázi vývoje produktu Report33, který se zabývá reportingem a monitoringem PPC kampaní v různých reklamních systémech. Klientům také poskytujeme business konzultace pomáhající rozvoji podnikání a zvyšování rentability. Pomáháme hledat cesty jak zlepšit firemní procesy a lépe automatizovat.

2020 - otevíráme nové kanceláře a Coworking33

Tým dále rostl, a proto jsme potřebovali vyřešit vlastní prostory. Nabízela se celá řada možností, ale nakonec jsme zvolili cestu vlastního coworkingového centra, která nám umožňuje zachovat si původního ducha, načerpávat rychle nové znalosti a setkávat se s novými a zajímavými osobnostmi české i zahraniční internetové scény v oblasti grafiky, online marketingu, vývoje softwaru a podobně.

I do budoucna nechceme usnout na vavřínech a dále zlepšujeme naše znalosti a produkty. O všechny zkušenosti se s vámi rádi podělíme, ať již formou školení nebo volbou některé z našich služeb.

Zaujal vás náš příběh a chcete rozvíjet vaše podnikání? Kontaktujte nás a my vám poskytneme to nejlepší z nás!

Naši zákazníci

Konzultace zdarma

Chcete online podpořit váš prodej, produkt nebo značku, ale nevíte jak? Stačí, když popíšete vaši ideu, na základě které vám připravíme kreativní řešení na míru. A protože víme, že ujasnit si představy bývá nejdůležitější, první konzultace je zdarma. Vyzkoušejte naše služby a nechte růst vaše podnikání.

Mám zájem >