Fakultní Jesenická škola

Fakultní Jesenická škola
Fakultní Jesenická škola

Vytvořit centrální informační místo, kde najdou vše potřebné žáci, rodiče i zaměstnanci školy.

Doba realizace: 40 dnů
Datum spuštění: 02.09.2011
Použité technologie: HTML5, CSS3, jQuery, PHP5, SEO, Joomla!
Jméno zákazníka: ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice
Url adresa: http://jesenickaskola.cz


Z Jesenickou školou jsme již v dřívějších dobách spolupracovali, vzhledem k velké spokojenosti se na nás Jesenická škola obrátila s novou prosbou, která zněla: "Potřebovali bychom web, kde snadno najdou informace žáci, rodiče a zaměstanci". Je třeba podotknout, že se jednalo o relativně težký úkol, jelikož Jesenická škola se dělí na tři střediska - základní, mateřská a umělecká škola. Každý tento subjekt měl své požadavky a pro celek jsou jednotlivá střediska stejně důležitá.

Proto bylo třeba udělat takový grafický návrh, který nebude zvýhodnovat ani jedno středisko a zároveň poskytne všechny důležité informace přehledně. Naše finální řešení po kozultaci se zodpovědným koordinátorem projektu bc. Petrem Čenským splnilo výše uvedené.

Homepage slouží jako rozcestník na jednotlivá střediska, každé středisko je ve svých barvách a tak uživatel přesně ví, v jaké části webu se nachází. Pakliže potřebuje překliknout na jiné středisko stačí se vrátit na hlavní stránku, to lze učinit jedním klikem na logo webu.

Vzhledem k rozpočtu nebylo možné vyvýjet vlastní webovou aplikaci na míru a proto jsme zvolili open sourcové aplikační řešení Joomla!. Toto řešení disponuje všemi potřebnými funkcemi. Naším druhým úkolem byla implementace tohoto systému a jeho dílčí nastavení.

« Zpět na výpis referencí

Názor klienta

Klient se zatím nevyjádřil.

Copyright © 2009 - 2020 Media33
Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio