ALM - Finanční systém

ALM - Finanční systém
ALM - Finanční systém

Zakázková výroba finančního systému pro firmu A & L Management s.r.o.

Doba realizace: 97 dní
Datum spuštění: 19.10.2010
Použité technologie: XHTML, CSS, jQuery, PHP 5, Nette, dibi
Jméno zákazníka: Ing. Radek Coufal

Naším cílem bylo vytvořit finanční systém, který bude snadný na ovládání, a přesto bude plně splňovat náročné požadavky klienta. Tento záměr se nám podařil a klient je plně spokojený. (K podrobnostem systému se bohužel na přání zákazníka nemůžeme vyjádřit.)

Celý systém je postaven na moderních technologiích typu jQuery, AJAX atp. Největší zajímavostí celé aplikace je, že vše je nádherně plynulé - žádné blikání oken. To umožnila právě technologie AJAX. Systém je plně zabezbečený proti neoprávněnému vniknutí a pravidelně zálohovaný.

Leden 2011

V současné době klient systém již několik měsíců používá a je s ním natolik spokojený, že se rozhodl pro jeho update, aby mu vyhovoval ještě lépe. Tento update realizujeme během měsíce únor - březen. Ostré nasazení aktualizovaného plánujeme dne 1.4.2011.

Zajištění technické podpory

Vzhledem k tomu, že se jedná o opravdu náročnou aplikaci, firma A & L Management s.r.o. využívá odborné technické podpory, která je plně k dipozici sedm dní v týdnu. Při jakýchkoli problémech, které se během chodu aplikace vyskytnou, je technická podpora automaticky upozorněna emailem a problém řeší do 5 hodin od přijetí problému.

« Zpět na výpis referencí

Názor klienta

Práce na webových stránkách naší společnosti probíhaly ze strany Media33 konstruktivně a v kontextu našich představ o jejich celkové podobě. Podněty od Media33 ke konstrukci a mapě stránek, stejně jako navrhované grafické úpravy dodaly stránkám potřebnou logiku, přehlednost a odpovídající vzhled. Takto zpracované stránky se proto můžou oprávněně stát základnou pro jejich nadstavbové úpravy, jež nás v budoucnu spolu s Media33 čekají.

Ing. Radek Coufal, A & L Management s.r.o

Copyright © 2009 - 2020 Media33
Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio