A & L Management s.r.o.

A & L Management s.r.o.
A & L Management s.r.o.A & L Management s.r.o.A & L Management s.r.o.

Spojením jednoduchosti a elegance jsme vytvořili přehledný web, na kterém každý najde to, co potřebuje, aniž by strávil dlouhé minuty hledáním. Jednoduchost a intuitivsnot, to jsou zásady, kterými se dlouhá léta úspěšně řídíme.

Doba realizace: 68 dnů
Datum spuštění: 30.10.2010
Použité technologie: XHTML, CSS, jQuery, SEO, PHP
Jméno zákazníka: Ing. Radek Coufal
Url adresa: http://almanagement.cz

Naším cílem bylo vytvořit příjemné webové stránky, které budou ve své podstatě velice jednoduché, a tím naprosto přehledné. Firma A & L Management s.r.o. má široké portfolio produktů a tudíž můžeme říci, že se jedná o obsahově poměrně náročný web.

Při vývoji webových stránek jsme kladli důraz především na jednoduchost. Myslíme si, že právě jednoduchost je jádrem použitelnosti webových stránek. Vzhledem k tomu, že firma A & L Management s.r.o. stále roste a připravuje řadu nových produktů, museli jsme myslet dopředu a navrhnout web tak, aby následný obsah šel snadno začlenit do struktury webu a zároveň nijak nenarušil celkovou kompozici.

V minulých týdnech jsme pro firmu A & L Management s.r.o realizovali mnohé práce: grafická výroba a tisk vizitek, vytvoření logotypu firmy, razítka aj. Tyto webové stránky jsou jakýmsi dovršením naší dlouhodobé spolupráce.

« Zpět na výpis referencí

Názor klienta

Práce na webových stránkách naší společnosti probíhaly ze strany Media33 konstruktivně a v kontextu našich představ o jejich celkové podobě. Podněty od Media33 ke konstrukci a mapě stránek, stejně jako navrhované grafické úpravy dodaly stránkám potřebnou logiku, přehlednost a odpovídající vzhled. Takto zpracované stránky se proto můžou oprávněně stát základnou pro jejich nadstavbové úpravy, jež nás v budoucnu spolu s Media33 čekají.

Ing. Radek Coufal, A & L Management s.r.o.

Copyright © 2009 - 2020 Media33
Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio